درباره ما-مقدمه

امروزه با تعابیری همچون “اینترنت، جزء لاینفک زندگی انسان است”و “دنیا، دنیای اینترنت و کامپیوتر است”روبه رو هستیم. شکی نیست که اینترنت با ظرفیت های موجود در آن، با کنار گذاشتن محدودیت های زمانی و مکانی و با امکان استفاده از تمام قالب های سمعی و بصری موجود، می تواند نظام خرید و فروش را متحول سازد. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند.

از اینرو بر آن شدیم در این عرصه نوین قدم نهیم و در کنار هم زندگی مدرن را با طبیعت در هم آمیزیم.

تو هر خونه یه گلخونه

ما را بیشتر بشناسید!

گروه آذین گیفت، در حال حاضر یک نام تجاری فعال در زمینه فروش محصولات گل و گیاه  اعم از آپارتمانی و تزیینی است و محبوبیتش را مدیون دوستان و مشتریانی است که به ما اعتماد نموده اند. اولین فعالیت گروه آذین گیفت پاییز  1395 در یک اتاق کوچک با سرمایه اولیه بسیار پایین آغاز گردید که تاکنون با فراز و نشیب های زیاد اما دلنشین و سرشار از تجربه به کار خود ادامه داده است. داستان موفقیتمان با اعتماد مشتریان گروه آذین گیفت کامل تر گردید.

در ابتدا ارائه و فروش محصولاتمان بصورت حضوری و برگزاری نمایشگاه در سراسر استان تهران و در بسیاری از ارگانهای دولتی انجام پذیرفت و تجربه ­ی شیرین ارتباط ما با مشتریانمان، ما را بر آن داشته که هر روز خدمات و سرویس های جدیدی در این زمینه به مشتریان ارائه دهیم، از همین رو وارد فروش غیرحضوری و آنلاین شدیم و توانستیم با توجه به شرایط حاکم، خدمات و محصولاتی درخور شما عزیزان فراهم نماییم.

ما همواره بر این اصل معتقدیم همه ما انسان ها نسبت به طبیعتی که خداوند در اختیارمان قرار داده است مسئولیم و امیدواریم که بتوانیم قدردان این موهبت الهی باشیم و این طراوت و زیبایی را به زندگی خود و دیگران هدیه دهیم.

زمینه فعالیت کنونی

امروز، فروشگاه اینترنتی آذین گیفت با انواع محصولات گوناگون شامل؛ گیاهان آپارتمانی،کاکتوس، انواع تقویت کننده ها و کود های گل و گیاه،انواع خاک های مخصوص گیاهان، انواع گلدان های پلاستیکی، سفالی، سرامیکی، پلی استر، فانتزی، پلیمری، فلزی و … توانسته است نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه و با مناسب ترین قیمت و کمترین زمان ممکن فراهم آورد.

هدف و شعار ما این است:

” تو هر خونه یه گلخونه ”

تا با آذین گیفت بتوانیم زندگیتان را آذین بندی نماییم

زمینه های فعالیت

انواع کاکتوس و گیاهان آپارتمانی
انواع گلدان
انواع خاک و کود
مشاوره در زمینه نگهداری از گیاهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز نمودن گفتگو
سوال دارید؟ ماهستیم !!!
دپارتمان پشتیبانی آذین گیفت
درصورت منتقل نشدن به واتس اپ لطفا مرورگر خود را تغییر دهید!